SARP widok wnętrza klubo galerii

O NAS

Na parterze kamienicy przy ul. Dyrekcyjnej 9, który od ponad 30 lat jest adresem katowickiego oddziału Stowarzyszenia Architektów Polskich, mieści się Klubokawiarnia SARP. Choć nazwa lokalu sugeruje, iż jest to miejsce, w którym spotykają się architekci, to jednak od kilku lat klubokawiarnia przyciąga wszystkich, którzy cenią smaczne jedzenie, dobrą muzykę i swobodną atmosferę tego miejsca. 

Jeśli poszukujesz miejsca w Katowicach, gdzie można dobrze zjeść, jest bogaty wybór drinków i grają świetną muzykę, często także na żywo, zapraszamy do nas.

SARP widok wnętrza klubo galerii
SARP | O nas - menu

Bohaterkami naszego menu są… krewetki. Nowych, oryginalnych dań będzie można spróbować jak tylko skończą się obostrzenia związane z pandemią i znowu będziemy mogli Was zaprosić. Wszystkie dania przygotowujemy ze świeżych składników i dbamy o to, by ich smak zawsze pozytywnie zaskakiwał naszych Gości. Zapraszamy na lunch, który zapewni energię na dalszą część dnia oraz na wyjątkowe wieczory przy lampce wina i niepowtarzalnych daniach pochodzących z różnych stron świata.
Swoje ulubione potrawy znajdą tu także wegetarianie.

SARP widok wnętrza klubo galerii

Niepowtarzalny klimat Klubokawiarni SARP tworzy muzyka. Dbamy o to, by w dzień dobra muzyka tworzyła tło odpowiednie do rozmów i spotkań, a wieczorem porwała wszystkich do świetnej zabawy.

W weekendowe wieczory Klubokawiarnia zmienia się w taneczny klub muzyczny, w którym odbywają się niezwykłe imprezy didżejskie w Katowicach. A w każdą środę można posłuchać jazzu podczas jam session.

Jesteśmy jednym z niewielu miejsc w Katowicach, gdzie można posłuchać muzyki na żywo. Mamy nadzieję, że poczujecie się u nas tak dobrze, iż zostaniecie z nami do wieczora i dacie się porwać muzyce. 

Dla osób ceniących przestrzenie, w których ważną rolę odgrywa wymiana myśli, zwłaszcza tej, która ma wpływ na kreowanie otaczającego nas świata, także mamy coś do zaoferowania. Klubogaleria SARP to miejsce, gdzie można zapoznać się ze światem architektury. Panele dyskusyjne, spotkania z wybitnymi architektami, wystawy ciekawych projektów – każdego roku możecie wziąć udział w wielu ciekawych wydarzeniach.
Zawsze informujemy o nich z dużym wyprzedzeniem na naszej stronie i profilu na FB. 

Godziny otwarcia

 

 

poniedziałek     15.00-22.00
wtorek               15.00-22.00
środa                15.00-2.00
czwartek           15.00-22.00
piątek               15.00-5.00
sobota              15.00-5.00
niedziela           15.00-22.00

 

 

W sezonie letnim czynny jest ogródek. 

Parking
KluboGaleria SARP mieści się w ścisłym centrum Katowic – najbliższy parking mieści się wzdłuż ul. Warszawskiej.

Jak do nas trafić