Zaznacz stronę

KLUB

KLUB

Wieczorami KluboGaleria SARP zamienia się w klub muzyczny. Odwiedzają nas przede wszystkim Klienci 30+, którzy cenią kameralną atmosferę,  wybór dobrego alkoholu oraz różnorodność imprez.

W zależności od dnia tygodnia zapraszamy na imprezy taneczne, koncerty muzyki rozrywkowej i jazzowej lub na szalone imprezy didżejskie. 

W środy gościmy muzyków z Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach, którzy dają niezapomniane koncerty. Doskonała muzyka na żywo i klimat miejsca powodują, że wieczory z jam session cieszą się dużym powodzeniem, nie tylko wśród miłośników jazzu. Program koncertów obejmuje standardy jazzowe oraz przeboje muzyki rozrywkowej. 

SARP widok wnętrza klubo galerii
SARP widok wnętrza klubo galerii

Weekendowe wieczory należą do fanów muzyki nowoczesnej i tanecznej. W piątkowe i sobotnie wieczory część sali zamienia się w parkiet taneczny, na którym można oddać się muzycznemu szaleństwu. Klienci  doceniają fakt, iż w SARP-ie współpracujemy z najlepszymi  na rynku lokalnymi DJ-ami, którzy doskonale potrafią stworzyć odpowiednią atmosferę na parkiecie. Co ważne – gramy tylko dobrą muzykę i hity w najlepszym wydaniu.

Fanom muzyki disco polo życzymy udanej zabawy w innych lokalach…

Informacje o muzycznych imprezach znajdziesz w zakładce WYDARZENIA oraz na naszym FB gdzie co tydzień publikujemy informację, kto zadba o oprawę muzyczną wieczoru.